Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii sociale la „Centrul de zi Christian” - asistenta pentru persoane adulte cu handicap

Număr anunț
DA34653733
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
85311200-4 · Servicii sociale pentru persoanele cu handicap (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.221.974 RON
Data publicării
08.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.221.974 RON