Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONTARE/DEMONTARE ECHIPAMENTE GPS, INCLUSIV LICENTE UTILIZARE PENTRU DESZAPEZIRE 2023-2024

Număr anunț
DA34682892
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Cod CPV
38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.389.340 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.389.340 RON