Atribuită Cumpărare directă

PACHET COSTUME OMUL CU 5 PISICI

Număr anunț
DA35006801
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
MOLOCE VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38671526)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.200 RON
Data publicării
09.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.200 RON