Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire Raport evaluare pentru suprafata de 2164.41 mp teritoriu portuar Port Corabia

Număr anunț
DA34681737
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Cod CPV
71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.699.600 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.699.600 RON