Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE RULMENTI VENTILATOR - 2 BUC

Număr anunț
DA34661638
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Cod CPV
39563530-0 · Conducte de ventilatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.764.539 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.764.539 RON