Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTELA 60 PUNCTE – ADULT

Număr anunț
DA34666749
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Cod CPV
63700000-6 · Servicii anexe pentru transportul terestru, naval si aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.236.004 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.236.004 RON