Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 30 microni 100 bucati set

Număr anunț
DA34685663
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 2845389)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON