Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotare cabinet scolar de limba si comunicare

Număr anunț
DA34684983
Autoritate contractantă
Comuna Andreiasu de Jos (Consiliul Local Andreiasu de Jos Vrancea) (CUI 4447304)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.280.454 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.280.454 RON