Ofertă acceptată Cumpărare directă

Galuste cu prune 30% 1000g Hasso

Număr anunț
DA34682868
Autoritate contractantă
GRADINITA FICANKA (CUI 4367515)
Cod CPV
15896000-5 · Produse congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.974.197 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
13.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.974.197 RON