Ofertă acceptată Cumpărare directă

Botosei / Botosi / Protectori U.F.

Număr anunț
DA34696367
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.801.784 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.801.784 RON