Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pirotehnice jocuri artificii

Număr anunț
DA34693066
Autoritate contractantă
COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.628.688 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.628.688 RON