Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA NUMAR 12-24V ROSU

Număr anunț
DA34696732
Autoritate contractantă
Teatrul pentru Copii si Tineret Vasilache (CUI 8613930)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.143.660 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.143.660 RON