Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix pixuri cu gel corp plastic pvc transparent cu grip de cauciuc B4U RH385 ALBASTRU

Număr anunț
DA34696786
Autoritate contractantă
SC MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON