Ofertă acceptată Cumpărare directă

NRCD Nota Receptie Constatare Diferente autocopiativ 2 EXP fara TVA A4 fara coperta standard TIPO

Număr anunț
DA34694602
Autoritate contractantă
SC MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Cod CPV
22813000-2 · Registre contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON