Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Epson Ribon FX2190 FX2-190 FX 2190 - SRTFC CLUJ BIROUL IT , TEL. 0745504301

Număr anunț
DA34696939
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
45.141.263 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.141.263 RON