Ofertă acceptată Cumpărare directă

Razuri (cutite) cauciuc: 250mm X 40mm X 6ins mixte x 1830mm x 2 buc

Număr anunț
DA34697737
Autoritate contractantă
COMUNA VULTURESTI (CUI 4326868)
Cod CPV
19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.998.435 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.998.435 RON