Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mesh / banner cu montare si demontare optional - 1 fata

Număr anunț
DA34679506
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.358.581 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.358.581 RON