Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu privind expunerea la factorul de risc zgomot în mediul de muncă la sedii aparţinând AFIR

Număr anunț
DA34685115
Autoritate contractantă
Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale (CUI 13533790)
Cod CPV
98342000-2 · Servicii privind mediul de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.022.873 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.022.873 RON