Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cadou sarbatori

Număr anunț
DA34698493
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala General Grigore Bastan (CUI 29161463)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
3.723.576 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.723.576 RON

din 2.000 RON estimat