Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare iluminat festiv in Comuna Costesti pentru celebrarea sarbatorilor de sfarsit de an

Număr anunț
DA34692745
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.268.406 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.268.406 RON