Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriem pentru deszapezire Tractor cu tractiune integrala

Număr anunț
DA34690979
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.177.290 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.177.290 RON