Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA ANUALA Ford 33 MLR

Număr anunț
DA34698006
Autoritate contractantă
Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.903.511 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.903.511 RON