Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIDON ADR

Număr anunț
DA34682657
Autoritate contractantă
COMUNA SMIRDAN (CUI 4793898)
Cod CPV
39221140-0 · Bidoane de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.258.084 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.258.084 RON