Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARBOTOR - BOL UMIDIFICATOR CU APA STERILA PT TUBUL DE OXIGEN 350 ML

Număr anunț
DA34676138
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Cod CPV
33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.958.261 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.958.261 RON