Ofertă acceptată Cumpărare directă

GULER CERVICAL PENTRU ADULTI, AJUSTABIL DE UNICA FOLOSINTA COMPATIBIL CU CT RMN INCHIDERE TIP VELCRO

Număr anunț
DA34670849
Autoritate contractantă
UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
Cod CPV
35112000-2 · Echipament de salvare si de urgenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.958.261 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.958.261 RON