Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAZARE SIBIU

Număr anunț
DA34685718
Autoritate contractantă
TEATRUL MUZICAL AMBASADORII (CUI 40623008)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.625.140 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
14.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.625.140 RON