Ofertă acceptată Cumpărare directă

HEINNER FRIGIDER CU O USA HFV135F+,DELONGHI CAFETIERA ICM2.1B,ALBATROS STORCATOR ,RUCTE NHEIATUREMIX

Număr anunț
DA34706395
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Cod CPV
39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.279.667 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.279.667 RON