Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTAŢII NECESARE OBŢINERII AUTORIZAŢIEI DE GOSPODĂRIRE A APELOR

Număr anunț
DA34693897
Autoritate contractantă
Comuna Palanca (CUI 4278019)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.782.360 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.782.360 RON