Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de ambulanta si asistenta medicala, pentru evenimente cu ambulante tip B2

Număr anunț
DA34678583
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.770.195 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.770.195 RON