Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificare tehnică periodică (I.S.C.I.R.) pentru 2 (două) centrale termice din dotarea unit

Număr anunț
DA34662903
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.755.202 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.755.202 RON