Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de recoltare si analize la gaze de depozit si ape subterane (2024)

Număr anunț
DA34684934
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.364.018 RON
Data publicării
12.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.364.018 RON