Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimante, negociat cu Gradinita Albinutele

Număr anunț
DA34699110
Autoritate contractantă
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ALBINUȚELE”-BUCUREȘTI (CUI 34973742)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.545.477 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.545.477 RON