Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse piese de schimb

Număr anunț
DA34701652
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Gabor Aron Vlahita (CUI 4367426)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.940.680 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.940.680 RON