Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIPETE PLASTIC 1 ml / 3 ml/5 ml

Număr anunț
DA34703186
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Cod CPV
38437100-8 · Pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.781.289 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.781.289 RON