Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii hidroizolatii terase/acoperis la agentia loto 10-016

Număr anunț
DA34706117
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.238.981 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.238.981 RON