Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR, CAMION SI BULDOZER

Număr anunț
DA34706498
Autoritate contractantă
COMUNA GRAJDURI (CUI 4540542)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.804.771 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.804.771 RON