Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spray degripant

Număr anunț
DA34700731
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI 8670570)
Cod CPV
39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.605.303 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.605.303 RON