Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adeziv epoxidic bicomponent (2x250) si etansant siliconic negru (quick Gasket ) 100 ml

Număr anunț
DA34668439
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.143.726 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.143.726 RON