Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFILL TONER BROTHER TN2411 - CASIERIE -CONTA

Număr anunț
DA34697955
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.038.872 RON
Data publicării
13.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.038.872 RON