Atribuită Cumpărare directă

SUPRAVEGHEREA nr. 1 Recertificare nr.3 a SISTEMULUI DE MANAGEMENT INTEGRAT – standarde de referint

Număr anunț
DA35000493
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
RAD CERT SRL (CUI 19117398)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.223,85 RON
Data publicării
08.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.223,85 RON