Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRUCTE SI LEGUME

Număr anunț
DA34709321
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 (CUI 26933518)
Cod CPV
03221250-3 · Dovlecei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.656.686 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.656.686 RON