Ofertă acceptată Cumpărare directă

FUSING UNIT RICOH MP C252

Număr anunț
DA34709559
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Cod CPV
30124200-6 · Kituri pentru cuptor (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.146.610 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.146.610 RON