Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de livrare mancare necesar asigurarii hranei copiilor din Centrul de Serv.Soc. Iasomia

Număr anunț
DA34645922
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
55521200-0 · Servicii de livrare a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.868.330 RON
Data publicării
07.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.868.330 RON