Atribuită Cumpărare directă

Camera IP Dahua 8MP, lentila 3.6 mm, Smart Dual Light 50m, microfon, PoE,

Număr anunț
DA35012593
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
32333100-7 · Aparate de inregistrare video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.393,58 RON
Data publicării
09.02.2024 13:46
Data finalizării
12.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.393,58 RON