Ofertă acceptată Cumpărare directă

Presa de balotat cnF anunt ADV

Număr anunț
DA34671662
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Cod CPV
16330000-7 · Prese de balotat pentru paie sau pentru furaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.023.680 RON
Data publicării
11.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.023.680 RON