Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie detector telefoane mobile WolfHound Pro

Număr anunț
DA34708764
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
31642400-2 · Detectoare pentru obiecte nemetalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.359.564 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.359.564 RON