Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMBRIU PLASTIC 20M*29.41LEI BALAMA USA 1BUC*252.10 PRET UNITAR FARA TVA 840.03

Număr anunț
DA34701804
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRUMAZESTI (CUI 17145545)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.091.326 RON
Data publicării
14.12.2023 11:24
Data finalizării
15.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.091.326 RON