Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVIZIE TEHNICA MAI46898,INSPECTIE TEHNICA PERIODICA MAI 46898,REVIZIE TEHNICA MAI56111,INSPECTIE TEH

Număr anunț
DA34712605
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.913.442 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
16.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.913.442 RON