Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uscator de rufe CREȘĂ

Număr anunț
DA34719705
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Cod CPV
39144000-3 · Mobilier de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.698.631 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
16.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.698.631 RON