Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE USCATĂ , SĂRATĂ, AFUMATĂ SAU CONDIMENTATĂ

Număr anunț
DA34712769
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Cod CPV
15131200-7 · Carne uscata, sarata, afumata sau condimentata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.224.937 RON
Data publicării
15.12.2023 11:24
Data finalizării
18.12.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.224.937 RON